4dim

 

Α. Εβδομαδιαίο Ωρολόγιο Πρόγραμμα Διδασκαλίας 

 

Β. Εβδομαδιαίο Ωρολόγιο Πρόγραμμα του Ολοημέρου

                        Σχολικό έτος 2019-2020

 

 

 

   

 

     ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

Υπεύθυνη:

Βανού

Αικατερίνη

ΤΡΙΤΗ

Υπεύθυνος:

Μπάμπαλη

Ευαγγελία

ΤΕΤΑΡΤΗ

Υπεύθυνος:

Δεληγιάννη

Χριστίνα

ΠΕΜΠΤΗ

Υπεύθυνος:

Χαλδαίου

Μαρία

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Υπεύθυνος:

Καρβούνη

Βασιλική

 

 

ΜΑΘΗΜΑ

ΔΡΑΣΤ/ΤΗΤΑ

 

 

ΜΑΘΗΜΑ

ΔΡΑΣΤ/ΤΗΤΑ

 

 

ΜΑΘΗΜΑ

ΔΡΑΣΤ/ΤΗΤΑ

 

 

ΜΑΘΗΜΑ

ΔΡΑΣΤ/ΤΗΤΑ

 

ΜΑΘΗΜΑ

ΔΡΑΣΤ/ΤΗΤΑ

13:15΄-13:20΄

 

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ - ΧΑΛΑΡΩΣΗ

13:20΄-14:00΄

 

ΦΑΓΗΤΟ

ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ

ΧΑΛΑΡΩΣΗ

 

ΦΑΓΗΤΟ

ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ

ΧΑΛΑΡΩΣΗ

 

ΦΑΓΗΤΟ

ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ

ΧΑΛΑΡΩΣΗ

 

ΦΑΓΗΤΟ

ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ

ΧΑΛΑΡΩΣΗ

 

ΦΑΓΗΤΟ

ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ

ΧΑΛΑΡΩΣΗ

14:00΄-14:15΄

 

ΕΦΗΜΕΡΙΑ

 

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΚΟΥΛΕΛΗ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ-ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΝΑΝΟΥΣΗ- ΛΑΝΑΡΙΔΗΣ

ΤΡΑΪΦΟΡΟΥ-           ΒΑΣΣΟΣ

ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑ- ΔΕΡΤΙΛΗ

 

 

 

 

 

 

Ζ1η

 

14:15΄-15:00΄

 

1ο

Μελέτη

(Χαλδαίου Μαρία

ΠΕ70)

 

1ο

Μελέτη (Χαλδαίου Μαρία

ΠΕ70)

 

1ο

Μελέτη

(Χαλδαίου Μαρία

ΠΕ70)

 

1ο

Μουσική

(Τραϊφόρου Καλλιόπη       Π70)

 

1ο

Μελέτη

(Δελλαπόρτα Έφη

ΠΕ70)

 

2ο

Μουσική

(Βανού Αικατερίνη

 ΠΕ16)

 

2ο

Όμιλος Δρ/των

(Μπάμπαλη Ευαγγελία

ΠΕ07)

 

2ο

Μελέτη

(Λαναρίδης Βασίλης

ΠΕ70)

 

2ο

Μελέτη

(Χαλδαίου Μαρία

ΠΕ70)

 

2ο

 

Μελέτη

(Δερτιλή Ελένη

ΠΕ70)

 

3ο

Μελέτη

(Κουλελή Ιωάννα         ΠΕ70)

 

3ο

Μελέτη

(Στασινοπούλου Αναστασία ΠΕ70)

 

3ο

Μελέτη

(Νανούση Σοφία     ΠΕ70)

 

3ο

Μελέτη

(Τσιφλίδου Χρυσούλα ΠΕ70)

 

3ο

Μελέτη

(Χαλδαίου Μαρία     ΠΕ70)

 

4ο

Μελέτη

(Σακελλάρη Μαρία

ΠΕ70)

 

4ο

Μελέτη

(Βασιλάκος Αργύρης  ΠΕ70)

 

4ο

Μελέτη

(Δεληγιάννη Χριστίνα ΠΕ70)

 

4ο

Αθλητισμός

(Βάσσος Αλέξανδρος ΠΕ11)

 

4ο

 ΤΠΕ

(Καρβούνη Βασιλική ΠΕ86)

15:00΄-15:15΄

 

ΕΦΗΜΕΡΙΑ

 

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΧΑΛΔΑΙΟΥ- ΒΑΝΟΥ

ΧΑΛΔΑΙΟΥ- ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΧΑΛΔΑΙΟΥ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ

ΧΑΛΔΑΙΟΥ ΒΑΣΣΟΣ

ΧΑΛΔΑΙΟΥ ΚΑΡΒΟΥΝΗ

 

 

Ζ2η

 

15:15΄-16:00

 

1ο

Μελέτη (Χαλδαίου Μαρία     ΠΕ70)

 

1ο

Μελέτη

(Χαλδαίου Μαρία      ΠΕ70)

 

1ο

Όμιλος Δρ/των

(Χαλδαίου Μαρία     ΠΕ70)

 

1ο

Αθλητισμός

(Βάσσος Αλέξανδρος ΠΕ11)

 

1ο

ΤΠΕ

(Καρβούνη Βασιλική       ΠΕ70)

 

2ο

Μουσική (Βανού Αικατερίνη ΠΕ16)

 

2ο

Όμιλος Δρ/των

(Μπάμπαλη Ευαγγελία ΠΕ07)

 

2ο

Όμιλος Δρ/των

(Δεληγιάννη Χριστίνα  ΠΕ70)

 

2ο

Μελέτη

(Χαλδαίου Μαρία     ΠΕ70)

 

2ο

Μελέτη

(Χαλδαίου Μαρία     ΠΕ70)

ΣΧΟΛΑΣΜΑ

ΒΑΝΟΥ

ΜΠΑΜΠΑΛΗ

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ

ΧΑΛΔΑΙΟΥ

ΚΑΡΒΟΥΝΗ