ANAKOINWSH001Επείγουσα Ανακοίνωση    [5/11/2020]

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες του σχολείου μας,

Σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα με τα νέα μέτρα για τον περιορισμό του κορονοϊού που εξαγγέλθηκαν σήμερα, η μετάβαση ανήλικων τέκνων από και προς τις σχολικές μονάδες θα επιτρέπεται από έναν γονέα/κηδεμόνα με την αποστολή SMS- Επιλογή 4 και με πιστοποιητικό-βεβαίωση της Διεύθυνσης του σχολείου, στην οποία θα αναγράφονται η διεύθυνση της σχολικής μονάδας και η διεύθυνση κατοικίας του μαθητή-τριας. Αύριο Παρασκευή 6/11/2020 θα δοθούν οι βεβαιώσεις μετακίνησης σε κάθε μαθητή-τρια σφραγισμένες και υπογεγραμμένες από τη Διευθύντρια του σχολείου. Παρακαλούμε, όπως τις αναζητήσετε από το ίδιο το παιδί. Σε όσα παιδιά απουσιάσουν για κάποιο λόγο αύριο, μπορεί να σταλεί ηλεκτρονικά, αφού πρώτα αιτηθεί ο γονιός ηλεκτρονικά την αποστολή του εγγράφου.

Η διευθύντρια του σχολείου