4dim

                                                  daskaloi001

                  

                                                           Διευθύντρια: Τσιφλίδου Χρυσούλα

                                                          Υποδιευθύντρια: Βεκιαροπούλου Κωνσταντία

                                                          Α΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : Τραϊφόρου Καλλιόπη

                                                          Α΄Τάξη – Τμήμα 2ο: Δελλαπόρτα Ευτέρπη

                                                          Β΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : Νανούση Σοφία

                                                          Β΄ Τάξη – Τμήμα 2ο: Δερτιλή Ελένη

                                                          Γ΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : Βεκιαροπούλου Κωνσταντία

                                                          Γ΄ Τάξη – Τμήμα 2ο : Στασινοπούλου Αναστασία

                                                          Δ΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : Κουλελή Ιωάννα

                                                          Δ΄ Τάξη – Τμήμα 2ο : Λαναρίδης Βασίλης

                                                          Ε΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : Σακελλάρη Μαρία

                                                          Ε΄ Τάξη – Τμήμα 2ο : Δεληγιάννη Χριστίνα

                                                          ΣΤ΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : Βασιλάκος Αργύρης

                                                          ΣΤ΄ Τάξη – Τμήμα 2ο : Μπερή Βασιλική

                                                          Τμήμα Ένταξης: Παλαιγεωργίου Φωτεινή

                                                          Συμπλήρωση Ολοημέρου: Χαλδαίου Μαρία, Βάσσος Αλέξανδρος

                                                          Φυσικής Αγωγής: Πανταζή Χριστίνα, Ιωαννίδου Καλλιόπη

                                                          Αγγλικής Γλώσσας: Τέγα Ευφροσύνη, Καρπούζη Κωνσταντίνα

                                                          Γαλλικής Γλώσσας: Καμινάρη Μαρία

                                                          Γερμανικής Γλώσσας: Μπάμπαλη Ευαγγελία

                                                          Μουσικής: Βανού Αικατερίνη

                                                          Πληροφορικής: Καρβούνη Βασιλική

                                                          Θεατρικής Αγωγής: Μπουρουτζή Τάνια

                                                          Εικαστικών: Παϊταρίδου Γεωργία

                                                          Παράλληλης στήριξης: Τσακελίδου Ελένη, Φλεβοτόμου Αγγελική,

                                                                                                    Μουτζίκη Αικατερίνη

                                                        Ψυχολόγος: Σωτηροπούλου Αδαμαντία-Ελευθερία

 

Οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας

Σχολικό έτος 2018-19

child-listening-to-teacher-clipart-2

                                                                    Διευθύντρια: Τσιφλίδου Χρυσούλα

                                                                    Υποδιευθύντρια: Βεκιαροπούλου Κωνσταντία

                                                                    Α΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : Νανούση Σοφία

                                                                    Α΄Τάξη – Τμήμα 2ο : Δερτιλή Ελένη

                                                                    Β΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : Χαλδαίου Μαρία

                                                                    Β΄ Τάξη – Τμήμα 2ο: Τραϊφόρου Καλλιόπη

                                                                    Γ΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : Κουλελή Ιωάννα

                                                                    Γ΄ Τάξη – Τμήμα 2ο : Λαναρίδης Βασίλειος

                                                                    Δ΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : Στασινοπούλου Αναστασία

                                                                    Δ΄ Τάξη – Τμήμα 2ο : Σακελλάρη Μαρία

                                                                    Ε΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : ΒασιλάκοςΑργύριος

                                                                    Ε΄ Τάξη – Τμήμα 2ο : Μπερή Βασιλική

                                                                    ΣΤ΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : Δελλαπόρτα Ευτέρπη

                                                                    ΣΤ΄ Τάξη – Τμήμα 2ο : Βεκιαροπούλου Κωνσταντία

                                                                    Τμήμα Ένταξης: Παλαιγεωργίου Φωτεινή

                                                                    Συμπλήρωση Ολοημέρου: Καρτεράκης Νικόλαος

                                                                   Φυσικής Αγωγής: Πανταζή Χριστίνα, Σπηλιωτόπουλος Βασίλειος,

                                                                                                   Πετρίδου Δόμνα

                                                                   Αγγλικής Γλώσσας: Τέγα Ευφροσύνη, Καρπούζη Κωνσταντίνα

                                                                   Γαλλικής Γλώσσας: Καμινάρη Μαρία

                                                                   Γερμανικής Γλώσσας: Μπάμπαλη Ευαγγελία

                                                                   Μουσικής: Βανού Αικατερίνη

                                                                   Πληροφορικής: Καρβούνη Βασιλική

                                                                   Θεατρικής Αγωγής: Δουρίδα Θεώνη

                                                                   Εικαστικών: Παϊταρίδου Γεωργία

                                                                   Παράλληλης στήριξης: Γκιώνη Ινώ, Κοτσώνη Βασιλική,

                                                                                                              Παπαγιαννάκη Μαρία, Τσιρώνη Παναγιώτα

                                                                 Ψυχολόγος: Καραλή Κλειώ

 

 

Οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας      

Σχολικό έτος 2017-2018

Εικόνα1

Διευθύντρια: Τσιφλίδου Χρυσούλα

Υποδιευθύντρια: Βεκιαροπούλου Κωνσταντία

 

Α΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : Χαλδαίου Μαρία

Α΄ Τάξη – Τμήμα 2ο : Τραϊφόρου Καλλιόπη

Β΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : Μπερή Βασιλική

Β΄ Τάξη – Τμήμα 2ο : Νανούση Σοφία

Γ΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : Στασινοπούλου Αναστασία

Γ΄ Τάξη – Τμήμα 2ο : Σακελλάρη Μαρία

Δ΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : Κουλελή Ιωάννα

Δ΄ Τάξη – Τμήμα 2ο : Σκουφάκη Ιωάννα

Ε΄ Τάξη – Τμήμα 1ο : Δελλαπόρτα Ευτέρπη

Ε΄ Τάξη – Τμήμα 2ο : Βεκιαροπούλου Κωνσταντία

ΣΤ΄ Τάξη – Τμήμα 1ο: Βασιλάκος Αργύριος

ΣΤ΄ Τάξη – Τμήμα 2ο : Λαναρίδης Βασίλειος

Τμήμα Ένταξης: Παλαιγεωργίου Φωτεινή

Συμπλήρωση Ολοημέρου: Κοκκινάκη Βασιλική

Φυσικής Αγωγής: Πανταζή Χριστίνα, Παπαδόπουλος Θεόπιστος, Τριάντη Μαρία

Αγγλικής Γλώσσας: Τέγα Ευφροσύνη, Μεσημέρη Σοφία

Γαλλικής Γλώσσας: Καμινάρη Μαρία

Γερμανικής Γλώσσας: Νώτη Φωτεινή

Μουσικής: Βανού Αικατερίνη

Πληροφορικής: Καλημέρης Κωνσταντίνος

Θεατρικής Αγωγής: Λυκουργιώτη Ασπασία

Εικαστικών: Καζάνη Βενετία

Παράλληλης στήριξης: Καραμίντζιου Χρυσούλα, Διαμαντάκη Χρυσούλα, Αιγινίτου Μαρία

 

 

Σχολικό Έτος 2014-2015

 

Α1: Μπερή Βασιλική

Α2: Λαναρίδης Βασίλειος 

Β1: Σακελλάρη Μαρία

Β2: Χαλδαίου Μαρία

Γ1: Κουλέλη Ιωάννα

Γ2: Νανούση Σοφία

Δ1: Στασινοπούλου Αναστασία

Δ2: Τσόλη Βασιλική

Ε: Σαρρού Σπυριδούλα

ΣΤ1: Βασιλάκος Αργύριος       

ΣΤ2: Βεκιαροπούλου Κωνσταντίνα

Ολοήμερο: Θεοδωράκη Κωνσταντίνα

                Πλυτά Μαρία

Αγγλικά: Τέγα Ευφροσύνη 

Γαλλικά: Καμινάρη Μαρία

             Κατέρη Αικατερίνη

Γερμανικά: Μπάμπαλη Ευαγγελία

Γυμναστική: Καρβουνιάρης Διονύσιος

Μουσική: Περπάτη Βασιλική

Ολοήμερο Νέες Τεχνολογίες: Ρηγάλου Δήμητρα